O firmie

xBase swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. Od lat znajdujemy się w czołówce firm wspierających małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa dostarczając oprogramowanie wspierające sprzedaż i magazynowanie. Posiadamy silną i ugruntowaną markę na rynku oraz cieszymy  się opinią wiarygodnej i solidnej firmy – z dumą mówimy, że jest to wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości naszych usług.

Nasze flagowe produkty to oprogramowanie ABAK w wersjach: podstawowa AMBER, AMBER BIZNES, rozszerzona ABAK SILVER, ABAK SILVER BIZNES oraz pro ABAK GOLD. Podkreślić należy, że programy przygotowywane są przez zespół profesjonalistów, który składa się z zarówno z ludzi młodych jak i tych doświadczonych w biznesie. Oprócz w/w oprogramowania firma dostarcza urządzenia fiskalne oraz pochodne. Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatną pomoc telefoniczną, online oraz zapewniamy wdrożenia szkolenia i prezentację produktów.

Kierujemy swoją ofertę do wszystkich firm, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze.