Aktualizacje

WAŻNE !  PRZERWA URLOPOWA !

W dniach 12 sierpnia - 30 sierpnia 2019r w xBase.pl nastąpi PRZERWA URLOPOWA 

Dział techniczny w dniach trwania przerwy urlopowej przyjmował będzie zgłoszenia przesyłane na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Czas oczekiwania na informacje zwrotne na przesłane zgłoszenie to 2 dni robocze. W okresie przerwy urlopowej dział techniczny nie prowadzi konsultacji telefonicznych.

Instrukcje obsługi programów znajdują się w serwisie internetowym www.xbase.pl w dziale Dla klienta / Pytania i odpowiedzi a filmowe instrukcje obsługi znajdują się w serwisie YouTube https://www.youtube.com/user/serwisxbase 

tel. 730 511 333 Jagoda Strzelczyk , e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 730 512 333 Natalia Piotrowska , e-mail : nTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 Dział Handlowy pracuje w dniach poniedziałek - piątek w godzinach 10:00 - 17:00

Pomoc przy instalowaniu aktualizacji oraz innych kwestiach technicznych można
uzyskać w dziale wsparcia technicznego oprogramowania w dniach :
poniedziałek - piątek w godz. 10:00 - 13:00   
 tel. +48 32 370 23 43 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 pobierzaktualizacje