Aktualizacje

Dział Handlowy obsługuje użytkowników oprogramowania Abak w dniach poniedziałek - piątek w godzinach 10:00 - 17:00, 

tel. 731 721 100 wew 2 i 3

Dział wsparcia technicznego pracuje w dniach poniedziałek - piątek w godzinach 10:00-13:00 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. 731 721 100 wew 1

Konsultacje telefoniczne z zakresu obsługi programu oraz jego funkcjonalności możliwe są w godzinach pracy działu technicznego dla użytkowników posiadających opłacone pakiety serwisowe TeleOpiekun lub TeleExpert.

Posiadacze pakietu Sam Czytam nie Dzwonię nie pytam proszeni są o korzystanie z materiałów ebook przygotowanych dla każdego zakresu funkcji w programach i dostępnych 24H w dziale Pytania i Odpowiedzi na stronie www.xbase.pl

Instrukcje obsługi programów znajdują się w serwisie internetowym www.xbase.pl w dziale Dla klienta / Pytania i odpowiedzi a filmowe instrukcje obsługi znajdują się w serwisie YouTube ABAK xBase

W ramach pakietów e-learning w panelu użytkownika zawarto do pobrania e-booki o tematyce podatkowej z zakresu obowiązujących przepisów, nadchodzących zmian w przepisach oraz tematyce szkoleniowej z zakresu pracy na programie Abak.

 pobierzaktualizacje

pobierzaktualizacje