Infolinia

  Dział techniczny nie udziela porad dotyczących oprogramowania Abak telefonicznie,  pytania serwisowe proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

  Infolinia obsługi klienta pracuje  w godzinach  12:00 - 15:00, w innych godzinach obsługa świadczona jest poprzez kontakt e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konsultacje telefoniczne z działem wsparcia

Dział wsparcia technicznego nie prowadzi konsultacji telefonicznych.

Zgłoszenia / zapytania należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., po zapoznaniu się ze zgłoszeniem zostanie udzielone wsparcie.

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych konsultacji telefonicznych. Zamówione i opłacone konsultacje telefoniczne realizowane są w dniach poniedziałek-czwartek w godzinach 10:00-13:00, w ustalonej godzinie konsultant skontaktuje się z Państwem pod wskazanym w formularzu rezerwacji terminu konsultacji numerem telefonu. 

 

KOMUNIKAT TECHNICZNY zgodności działania oprogramowania Abak z systemem WINDOWS 7 i 8

Aktualizacje oprogramowania ABAK, posiadają zgodność z systemem operacyjnym komputerów PC z Windows 10 i 11. Wykorzystywanie i praca oprogramowania Abak na systemach bez zgodności (Windows XP, Vista, 7,8) nie jest objęte gwarancją działania. Dla Użytkowników, którzy wykorzystują oprogramowanie Abak, niezgodnie z zaleceniami producenta, został przygotowany poradnik, na wypadek wystąpienia zakłóceń działania oprogramowania Abak. 

Jednocześnie zaleca się instalowanie i wykorzystywanie oprogramowania Abak zgodnie ze specyfikacją producenta xBase.pl.

POBIERZ PORADNIK